Народне підприємство Crystal Energy

Ідея народного підприємства «Енергія кристала» полягає у діяльності на ринку освітніх послуг та просвітницької роботи (різні лекції, семінари, вебінари) основним завданням яких є трансформація свідомості якнайбільшої кількості людей для досягнення ними успіхів у будь-якій справі.
Ми використовуємо новий підхід до організації просвітницької роботи.
Діяльність Проєкту загалом присвячена практичній роботі з пробудження свідомості людини та зцілення Душі та Тіла.

Наше підприємство представляє широкий спектр чіткоструктурованих послуг, які передбачають індивідуальний підхід до кожного клієнта відповідно до його конкретної ситуації та його запиту:

Наші квартири, будинки також включаються до енергообміну своїх мешканців, мають певну атмосферу і накопичують заряд енергетики. Хвороби, псування, які мають місце у мешканців, а також вібрації частих негативних емоцій, сварок та чвар переходять і на простір нашого житла.

Окремо слід відзначити такий наш напрямок як «Соціальні проекти», який включають:
Благодійність, оздоровлення населення, підтримка екології, зустрічі знайомств однодумців, освітні програми для дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей індиго та кристалів, а також для людей з інвалідністю.

Протягом життя кожен із нас, а особливо люди з озвучених категорій, переживають періоди статики, зупинки руху, невизначеності та розгубленості. Безперечно, такі періоди визначені та передбачені законами життя та Всесвіту. Це періоди усвідомлення та розуміння того, що відбувається, періоди вибору подальшого шляху розвитку особистості, але вони також є справжнім випробуванням для кожного.

І в таких ситуаціях, щоб вибрати правильний шлях, звичайно, потрібен наставник – людина безкорислива і мудра, та, хто може надихнути на зміни на краще.

Свідотство про реєстрацію авторського права на твір
Images
Images